Pomsta vlkodlaků

14. února 2009 v 20:37 | vivienne |  Krátké povídky
Ahojky je tu slibovaná vícerázovka, její děj se odehrává mnoho let před pomstou tvorům noci, kterou jste již mohli přečíst.

Upíři a jejich mocné impérium. Celá století již vládnou a vlkodlaci žijí v útlaku, ale jejich nenávist sílí. lidi nic nevědí, netuší, ale brzy poznají pravdu.

Mysl upírů zpyšněla a na dávné nepřátele, kteří žijí pod jejicj útlakem skoro zapoměla. To se ale změní. Za ta léta nadvlády si upíři obydlili mnohá lidská sídla, nejčastěji hrady a zámky, nacházající se stranou od lidí. Tam žili a drželi vlkodlaky na uzdě. Jak šel čas jejich ostražitost upadala a vlkodlaci se začali scházet a osnovat pomstu.
Každý úplněk byl plný očekávání a nadějí lykanů. Jeden takový byl i před povstáním na palouku svobody, jak ho překřtili, se domlouvali poslední detaili vzpoury.
,, Náš čas naděšel, je nás víc něž upírů a oni nic netuší" řekl jeden ze starších lykanů. ,, Mohli jsme je porazit již dávno, ale chybí nám jednota a v ní je síla. Nemůžeme si dovolit být nejednotní, jinak nás rozpráší na prach. Teď mí bratři povězte své obavy a připomínky, posloucháme." domluvil a rozhlédl se po schromáždění. ,, Proč se máme vůbec bouřit, nic nám nechybí máme volnost a nic nám nechybí" promluvil jeden z mladších lykanů. ,, Tak vám nic nechybí??, hmmmm. A co takhle SVOBODA??? Nezažili jste to co já. Byly to jatka.. Upíři se nezastavili před ničím. Bylo jim jedno jestli je úplněk nebo ne, bylo jimjedno jestli to je muž, žena nebo dítě..... Vraždili všechny, ano vraždili nebo mučili a to bylo ještě horší.... Máten pravdu můžem takhle žít, ale jednou příde k moci někdo kdo nás bude chtít zase spoutat, nebo ještě hůř vyvraždit. Vyberte si. Nedovolte, aby se do vašich srdcí vloudila nejistota, nebo zrada. Kam jde jeden tam jdou všichni. Jen jeden z nás chybuje nebo zaváhá a vše je ztraceno. Jsme bratři, k sobě nejbližší, jsme synové měsíce a vlků. Tak tak takyk jednejte. Domluvil jsem " řekl stařec a sedl si. Všichni si začali šuškat, zavládl neklid. Dnešní noc se musí definitivně rozhodnout co dál.

Upíři mezitím slavili na svých sídlech a blížící se nebezpečí nedokázal vycítit nikdo, krom mladé upírky Jasane, ale jí nikdo pozornost nevěnoval. Byly mladá a krásná, ale její krásy si upíři nevšímali, protože nebyla lacině přezdobená a její šaty neukazovali ani o píď více než by měli. Zábava v síni ji omrzela a tak se šla projít po hradě, milovala to. Chladný noční vánek jí profukoval kolem uší nesl v sobě písně země. Pohlédla na měsíc a její dech se zachvěl, milovala ho, ale nyní pociťovala fakt, že skrývá nebezpečí, blížící se hrozbu. V síni vybuchla salva smíchu, Jasene se s nechutenstvím ve tváři otočila pryč. Nechápala jak se upíři mohli změnit, nechápala to a nenáviděla je zato. Ze zamyšlení ji vytrhlo vzdálené vlkodlačí vytí, cukla sebou. ,, Klid to je jenom vlk" řekl něčí melodický hlas otočila se a v nově příchozím poznala Daniela, upíra snad o sto let staršího, ale v němž našla dobrého přítele. ,, Ne to nejsou vlci, ale lykani. Poznám je. " ,, Když myslíš, říkali mi, že si myslíš, že se chystají povstat" ,, Jo to chystají, poznam to z jejich vytí." pravila a sklonila hlavu, Daniel také mlčel a vyčkával. ,, Můj bratr je snimi" pravila po chvilce ticha. ,, Ano to vím. Nemusíš se o něj bát" řekl a objal ji. ,, Já se o něj nebojím, bojím se o budoucnost, která pro nás začíná být nejistá. " ,, Co máme dělat??" ,, Já nevím, můžu ti poradit jen to buď připraven na cokoliv, ostatní nás stejně neposlechnou... Co se má stát se stane"

Blížilo se svítání, z palouku se začali po dvojících trousit vlkodlaci. Vrčeli neb v noci bylo rozhodnuto. Těsně před východem slunce se zastavili a sborově vykřikli ,, BOJ!!!" a odešli do lesa. Zdálo by se, že osud upírů je zpečetěn, ale to ne. K vítězství je vždy dlouhá cesta, zvlášť když vám za patrona jde měsíc.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiqi Kiqi | Web | 15. února 2009 v 8:06 | Reagovat

Wau..suprové ;)

2 Marilla Marilla | Web | 15. února 2009 v 15:30 | Reagovat

Fíha...skvěle psaný si šikulka zlato!

3 Marilla Marilla | Web | 17. února 2009 v 13:26 | Reagovat

Horoscope Test...

Když budeš čestný, tento test ti odhalí pravdu.

Napište si svoje odpovědí na kousek papíru. Nepodvádějte!

Odpovědi jsou v dolní části této strany.

1. Napište jméno jedné osoby opačného pohlaví.

2. Která je vaše oblíbená barva :červená, černá, modrá, zelená anebo žlutá?

3. Vaše první iniciála(křestního jména)?

4. Měsíc vašeho narození?

5. Kterou barvu upřednostňujete, bílou anebo černou?

6. Jméno jedné osoby stejného pohlaví jako je vaše.

7. Vaše oblíbené číslo?

8. Upřednostňujete Sydney anebo Brisbane?

9. Upřednostňujete zpravidla: moře anebo oceán?

10. Napište jedno přání (reálné!).

Pokud jste test ukončili, podívejte se dolu...... (nepodvádějte!)

Odpovědi

1. Do této osoby jste zamilovaný/á.

2. Když jste si vybrali:

Červená: jste vitální a váš život je plný lásky – Černé: jste konzervativní a hašteřivý(á) - Zelená: vaše duše je klidná a umíte ustoupit – Modrá: jste spontánní a rádi dostáváte náznaky lásky a náklonnosti ze strany těch, které máte rádi – Žlutá: jste šťastná osoba a umíte dobře poradit těm, kteří nemají morálku.

3. Vaše iniciála se nachází mezi:

A-K Máte dostatek lásky na rozdávání vašim přátelům

L-R Zkoušíte zhodnocovat váš život na maximum a váš milostný život se brzo rozvine.

S-Z Rádi pomáháte jiným a vaše budoucí láska se bude s vámi mít velmi dobře.

4. Pokud jste se narodili mezi: Lednem - březnem: rok bude pro vás velmi dobrý a do někoho se nečekaně zamilujete.

Duben - červen: budete mít velmi silný milostný vztah, který bude dlouho trvat a na který si navždy uchováte vzpomínku.

Červenec - září: budete mít vynikající rok a zkusíte větší změnu, která zlepší váš život.

Říjen - Prosinec: váš milostný život nebude mimořádný, ale možná najdete duševní sestru.

5. Pokud jste si vybrali: Černá: váš život nabere nový směr, to bude dobrá věc pro vás a budete se změnou spokojený(á).

Bílá: budete mít přítele, který vám bude plně důvěřovat, který pro vás udělá cokoliv, ale pokazíte to, ani si to neuvědomíte.

6. Tato osoba je váš(vaše) nejlepší přítel(kyně).

7. To je počet vašich blízkých přátel ve vašem životě.

8. Pokud jste si vybrali Sydney: máte rádi dobrodružství. Brisbane: umíte ustoupit

9. Pokud jste si vybrali:

Moře: jste loajální vůči vašim přátelům a vašim milencům (milenkám); jste někdo zdrženlivý.

Oceán: Jste spontánní a rádi se líbíte jiným.

10. Toto přání se splní pouze pokud odešlete tuto zprávu 5 osobám do jedné hodiny od tohoto okamžiku. Odešlete ji 10 osobám a uskuteční se do vašich budoucích narozenin!!!

4 Long Long | Web | 22. května 2009 v 17:50 | Reagovat

,, Mohli jsme je porazit již dávno, ale chybí nám jednota a v ní je síla..." - Inspirace ze Lvího krále? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama