Květen 2009

První dotaz...

29. května 2009 v 14:30 | vivienne |  Mé keci
Ahojky, tak sme házim dotaz z wolfdreams, tam se k němu nikdo nevyjádřil a to je podle mě škoda. Prosím vás o to abyste do komentářů napsali svůj názor.

mnoho lidí má vlky rádi pro jejich nespoutanost, kdyby byla možnost chovat a ochočit si vlka udělala bys to? A co si o tom myslíš?

Já osobně nevím, strašně bych si přála mít vlka,ale vzít si ho z lesa a sebrat mu jeho volnost, nespoutanost.. To se mi příčí a nelíbí se mi to. Ale když si uvědomím, co by s ním mohli udělat lidé, chci ho vzít do náruče a nechat si ho u sebe v bezpečí, ale byl by opravdu šťastný? Troufám si říct, že i přes veškerou lásku a péči by uvnitř trpěl a strádal, chyběl by mu les, chyběla by volnost, nespoutanost… A kdyby před tím nežil v lese, narodil se v zajetí? Možná je to bláhové, ale já si myslím, že každé zvíře má v sobě jakoby zakódované informace o své domovině, prapůvodní vlasti. A tak v hloubi své podstaty si uvědomuje, že něco není v pořádku, že je něco jiné… Možná by zapomněli a možná by se trápili. A co takhle vzít si mládě? Kdyby byla matka mrtvá tak možná ano, ale kdyby žila? Ne, to ne by podle mě nebylo správné. Bylo by to jakoby vzali dítě ženě, nebo snad ne? Malé vlče je vlastně dítě a vlčice je jako lidská matka. Je kruté vzít matce její dítě a u vlčice by to tak nebylo?

Otázku nahoře jsem položila jednomu uživateli lide.cz v místnosti vlci, takto mi odpověděl:
Nikdy bych k sobě nepřipoutal vlka zrozeného v přírodě (ani jiné zvíře), ale kdyby byl zrozen v zajetí a neměl možnost vrátit se do volné přírody rád bych mu nabídl to nejlepší co bych mohl.

Co si o tom myslíte, vy.... ?


Kdo z koho?

24. května 2009 v 14:16 | vivienne |  O blogu
Kdo z koho? Mikel nebo Tomas..
V 8mé a 9té kapitolce Vlčího pouta se objevili dva upíři, Tomas a Mikel. A já se vás ptám, který je vám sympatičtější, nebo kterého máte radši, kterého by jste chtěli v dalších pokračováních v hlavní roli.
Poraďte mi, prosím. Já osobně nevím, kterého zvolit a tak to nechávám na vás.
Čekám na vaše odpovědi.

Jen tak na skok.....

22. května 2009 v 20:12 | vivienne |  Mé keci
Takže, o víkendu nejspíš nic nepřibude mam házenou a pak rodinou oslavu, jinak jsme si založila další blog a to Wolfdreams ,bude hlavně o vlcích a o místnosti na lide.cz, kterou bych chtěla ustálit, pokud budete mít čas, přijďte mě podpořit :-) Jinak jsem tam nadhodila celkem zajímavou otázku, tak se dyžtak vyjádřete, budu jedině ráda.

Vlčí pouto 9- Pronásledování

20. května 2009 v 14:56 | vivienne |  Vlčí pouto
Tak a je tu další kapitolka. Mov vás prosím o komenty ať vím jestli se vám povídka líbí.

Běžela, nezastavovala se. Nevnímala les míhající se kolem ní. Ve chvílích kdy začínala slábnout nějakým způsobem znovu našla sílu pokračovat. Nejedla jen se tu a tam, napila. Nevěděla, kam běží, ani to vědět nechtěla. Vnímala jen hlas uvnitř sebe. Běž, nezastavuj se, zachraň si život!

Pomsta vlkodlaků

15. května 2009 v 19:30 | vivienne |  Krátké povídky
Ahojík, takže jsem si prohlížela staré články a narazila na tuto rozepsanou vícerázovku. psala jsem ji již v únoru a tak se mi toto pokračování zdá strašné. Totálně jsem to zvorala, jako ostatně vždy. Pokud si tedy chcete připomenout o čem byla první část najdete ji tady.

Pomsta vlkodlaků 2/2

Jasane odešla do svého pokoje a začala si balit věci. Se svítáním zaslechla strašlivé vlkodlačí zavytí. Jdou do boje. Poznala to. Rychle se dobalila a pak si sedla na postel. Začala vzlykat, věděla totiž co příde. Bylo jí upírů celkem líto, ale na druhou stranu jim to přála. Chtěla, aby trpěli. Ne jsou to tví bratři. Ne nejsou. Ty mezi ně nepatříš, jsi setra lykana, patříš na druhou stranu. Už pro něj neexistuji, jsem upírka. Ale ne z vlastní vůle. To ne…

zdravím

14. května 2009 v 14:37 | vivienne |  O blogu
ahojky, zase sem si řekla, že by to chtělo nějaký světlý layut, když už je ten květen a tak jsem prohlížela blogy a narazila na tento, jmenuje se moolite a já jsem prostě neodolala. Takže se nějaké velké zesvětlení nekoná. Jinak bych chtěla poděkovat Kate ,která mi pomohla s naštelováním blogu a jakožto jeho autorka, svolila k jeho užívání na tomto blogu, mnohokrát děkuji!

Pálení čarodějnic 30.4.2009- Těnovice

12. května 2009 v 18:42 | vivienne |  Stalo se...
ahojík, tak jsem se konečně rozhoupala a napsala článek o průběhu mé návštěvy u babi na pálení čarodějnic. Vložila jsme ho do nové rubriky do které bych chtěla vkládat něco z mého života.


A další dvě spřátelení

5. května 2009 v 14:02 | vivienne |  Spřátelení
Ahojky, mám tu pro vás pár novinek. Za prvé mám dvě nová spřátelka a to Madeleine Flowers na její blogu najdete krásné Layouty a pěkné povídky, ke keterým určitě brzy přibudou další. Druhá spřátelko je s Nat na jejích stránkách najdete převážně povídky ze světa hp.

Jinak vás chvi poprosit o komentování poslední kapči vlčího pouta.

Diplomky jsou pod oddělovačem.

Další spřátelko

3. května 2009 v 17:24 | vivienne |  Spřátelení
Ahojky, nový měsíc zahajuji spřátelením s Jul! Určitě se na její blog koukněte, najdete tam povídku Soumrak-začátek života a mnoho dalšího.
A tady diplomek

Vlčí pouto 8- Co přinesla bouře

1. května 2009 v 14:30 | vivienne |  Vlčí pouto
Vlčí pouto-8- co přinesla bouře

A je tu další kapča. Jen malé upozornění, skáče se tu z děje do děje, rychle se střídají situace a tak.. takže pozor ať se nezamotáte!