Srpen 2009


Opověd č. 1

29. srpna 2009 v 19:04 | vivienne |  Vy se ptáte...
Takže jako první možnost se mě na cokoliv zeptat využila Marilla

O co tu vlastně jde

27. srpna 2009 v 8:17 | vivienne |  Vy se ptáte...
mno takže jsme přemýšlela co o mě vlastně víte a shledala jsem, že skoro nic. A tak mě napadlo, že by vás něco mohlo zajímat a chtěli byste se dozvědět odpověď. A tak vám dávám možnost. Ptejte se. Je jedno jestli na mou osobu, tento blog, povídky,.... Pokud to bude v mých silách odpovím.


Čas na změnu

25. srpna 2009 v 19:44 | vivienne |  O blogu
Mno takže jsme nějak dostala chuť to tady trošku upravit, poravdě řečeno to i tím, že všechny blogy se vylepšují a tak když mám více času, chci ho využít. Nevím jak radikální změny to budou a už vůbec si nejsem jistá výsledkem, tak prosím omluvte něco co bude vypadat nelogicky, nebo to tu bude dvakrát.

Pls poraďte!!

25. srpna 2009 v 19:38 | Vivienne má kecací náladu, už zase!! |  Mé keci
Ač velmi nerada, musím si přiznat, že se blíží škola. A já letos půjdu do 9té třídy a s tím souvisí i volba střední školy. Naši mi to už tolikrát říkali a ještě řeknou, ať se konečně rozhodnu. Já na to jen, že je nevím- A teď nejednou je to tady a já pořád nevím. A je to hrozný pocit. Moje o rok starší sestřenice mi poradila ať se rozhodnu podle toho co mě ve škole baví. A ouha jsem v úzkých. Co mě vlastně baví?? Nevím, tak tady na rovinu přiznávám, že se v sobě nevyznám. Prostě si o sobě myslím jen to nejhorší.. a je tu čas na další přiznání.. Dobrá přiznávám, že se trochu podceňuju... Kecy! Dobrá tak teda trochu víc..
A tak mě napadlo se vás zeptat jak jste na tom vy. Jak a podle čeho se rozhodujete? A kam půjdete, nebo jste již šli?
Třeba mi vaše odpovědi pomůžou a já budu mít trochu jasněji.

Jsem zpět!!

25. srpna 2009 v 9:22 | vivienne |  Mé keci
Ahojky tak jsem zpět. Vlastně jsem již přijela včera, ale to sem se nedostala k počítači. Takže b yblog měl pomalu začít ožívat, mám rozepsané dvě jednorázovky a kapitolku k Vlčímu poutu, ale jaksi mi nejdou ukončit.... Mno takže se máte na co těšit:-)

Vlčí pouto-12- Když se karta obrací

18. srpna 2009 v 8:55 | vivienne |  Vlčí pouto
Tak a je to tady, konečně to slibované vlčí pouto. A proč právě dnes?? Mno bude to asi tím datumem. Mno dnes totiž já slavím narozky, tak jsme si tu kapitolku dala jako dárek:-) Doufám, že se vám bude líbit.

Gabriela nemohla usnout, vycítila, že jí Tomas nevěří. Trochu ji to mrzelo. Copak si o ní myslí jen to nejhorší? Asi jo…. V měsíčním světle se zaleskly její slzy. Gabriela si přitáhla deku a snažila se usnout. I Tomas se na křesle zklidnil a za pár minut slyšela jeho pravidelné oddechování. Vypadalo to, že usnul. Gabriela si sedla a pohlédla na něj, seděl tam nehybný, hlavu sklopenou a oči zavřené. ,, Jak ti jen závidím … ." zašeptala a otočila se k oknu.

Kabát

14. srpna 2009 v 13:15 | vivienne |  Info o skupinách
Oficiální web:ZDE!!
Zdroj:ZDE!!!
Sestava:Milan Špalek - baskytarista, občasný zpěvák a dvorní textař skupiny, Tomáš Krulich - kytarista, Josef Vojtek - zpěv, Ota Váňa - druhý neméně důležitý kytarista, Radovan Hurčík - bubeník, kterému nikdo neřekne jinak, než "Hurvajs".

Diablo - Dědictví krve

11. srpna 2009 v 13:09 | vivienne |  Knihy a něco o nich

Diablo - Dědictví krve

Knihu napsal: Richard A. Knaak

Kniha má: 345 stran a 20 kapitol+ Epilog

Toť hrubá fakta a teď k samotné knize. Kniha je napsaná na motivy veleúspěšné počítačové hry Diablo. Pokud si ji chcete přečíst, nemusíte tuto hru znát.

Hlavním hrdinou je zde Norrec Vizharane, který se svými přáteli objeví hrobku a v krvavě zbarvené brnění. Jak později zjistí je to zbroj samotného Pána krve, Bartuca. Od té chvíle co ji začne nosit na sobě se změní a zbroj jej začne ovládat. Po jeho stopách se vydává i mladá necromancerka Kira Nighshadow, která je násilně připoutána ke dvoum ghoulům, Noreccovým bývalým společníkům. O mnoho a mnoho mil dál se generál Malevoly touží dostat ke zbroji, jenž nese Norrec. Pomoci mu k tomu má Bartucova helma, o zbroji by nic nevěděl nebýt čarodějky Galeony a démona Xazaxe, který se skrývá v jejím stanu, ale jeho chvíle jak on ví příde. A tak mezitím co čeká, co Galeona uvidí, vede svou armádu k Lut Gholeinu, obrovskému bohatému městu uprostřed pouště. Sem také vede tajemná zbroj Norreca, protože pod městem je i hrobka Bartucava nenáviděného bratra Hozarona. Chce se snad tajemná zbroj pomstít i po smrti svého pána? Pokud to chcete vědět knihu si musíte přečíst:-)

Moje osobní hodnocení: ze začátku mě ta kniha moc nebrala, ale ke konci jsem nemohla přestat číst. Tuto knihu bych doporučila těm co mají rádi napětí. Taktéž bych ji doporučila všem co již zmíněnou hru hrají. Pokud se právě chystáte tuto knihu přečíst přeji vám příjemnou četbu a ať se vám kniha líbí.


Zase prchám:-)

9. srpna 2009 v 12:50 | vivienne |  Mé keci
ahojky, takže zase odjíždím k babče, nevím na jak dlouho. Nastavím sem pár článků, takže tu zas tak prázdno nebude. Jo a navíc sme konečně objevila tu ztracenou kapitolku vlčího pouta, takže se máte na co těšit.

Spřátelko

7. srpna 2009 v 18:32 | vivienne |  Spřátelení
Takže tu po dlouhé době máme spřátelko, tentokrát to je s Luckily. Na jejím blogu najdete spoustu povídek, mezi mé nejoblíbenější patří Temná noc a paní smrt, ale najdete tam i hp povídky.

Výlet, pracovní den a Vivienne nadává na sluníčko:-)

6. srpna 2009 v 20:17 | Ucaprtaná vivienne |  Stalo se...
Ahojky, tak se hlásím utahaná po dnešním pro mne náročném dni. Ráno jsme se s bráchou vydali do Plzně. Vstávali jsme v 7hod a pak šli na vlak. Jelikož se neumím opalovat, jen spalovat, tak jsem se ráno namazala krémem na opalování, ale co mi to bylo platné..
V Plzni sme nejdříve koupili sestřenici dárek, pak oběhli pár krámů a bylo poledne. Vraceli jsme se domů v tom největším horku. Utahaní došli domů a tam na nás už čekalo seno. Muselo se obracet a po dvou hodinách zase.
K večeru jsem si všimla, že mám spálená ramena a překvapivě mám celé ruce osypané. Jak už jsem psala neumím se opalovat, můžu být namazaná čím chci vyjdu na sluníčko a během chvilky se spálím nebo osypu, mám vyrážku, pupínky a strašně to pálí. Mám teda spálené ramena potom jsme kousek bílá jako sejra a od loktů mám tu zatracenou vyrážku!!!
Mno prostě nádhera, k tomu všemu mám ještě strašnou rýmu. Chápete to, jak může člověk v srpnu v takových vedrech chytit rýmu?! V 7hod jsme začali sklízet seno a skončili jsme před chvilkou.
Omlouvám se, že tu není nějaká povídka nebo něco smysluplnějšího, ale moje milovaná maminka je doma a každých pět minut na mě řve, abych do toho krámo už vypadla. Doufám, že co nejdřív pude do práce, nic proti ní, ale už mě nebaví se s ní hádat .Máme totiž v pár věcech shodné povahy a to nedělá dobrotu, stejně jako 3 ženský v baráku, jak říkává táta:-)
Mno tak to je asi vše, musím si odpočinout a namazat ty ruce.
Loučí se s vámi vaše utahaná a spálená Vivienne:-)

Happy birthday!

4. srpna 2009 v 14:19 | vivienne |  O blogu
Kdo, že to má dneska narozeniny? Krom mého staršího brášky jenž dneska oslaví 18tku! Oslaví své první narozeniny i tento blog. Ano už je tomu rok co vás otravuju svýma přiblblíma článkama a ještě hloupějšíma povídkama. Nemůžu tomu uvěřit, už je to rok. Ten čas rychle uplynul. Začala jsem a dokončila první kapitolvku, to samé s první vícerázovkou, napsala pár jednorázovek, našla mnoho spřátelek apod. Doufám, že ten druhý rok bude ještě lepší a že to se mnou vydržíte.

Z tábora

3. srpna 2009 v 18:57 | vivienne |  Mini povídky
Mno tak je tu další jednorázovka místo vlčího pouta, které jsem si uložila,a le jelikož brácha uklízel plochu ho teď nemůžu najít. Tenhle blábol jsme napsala chvíli po té co o mě Terka řekla, že jsem jistý hovězí dobytek...

Shrnutí tábora, aneb jak si Vivienne uvědomila jaká je naivka

1. srpna 2009 v 20:40 | vivienne |  Stalo se...
Ahojky sice jsem slíbila pouto, ale nejdřív jsme se vám chtěla svěřit s průběhem tábora.