Diablo - Dědictví krve

11. srpna 2009 v 13:09 | vivienne |  Knihy a něco o nich

Diablo - Dědictví krve

Knihu napsal: Richard A. Knaak

Kniha má: 345 stran a 20 kapitol+ Epilog

Toť hrubá fakta a teď k samotné knize. Kniha je napsaná na motivy veleúspěšné počítačové hry Diablo. Pokud si ji chcete přečíst, nemusíte tuto hru znát.

Hlavním hrdinou je zde Norrec Vizharane, který se svými přáteli objeví hrobku a v krvavě zbarvené brnění. Jak později zjistí je to zbroj samotného Pána krve, Bartuca. Od té chvíle co ji začne nosit na sobě se změní a zbroj jej začne ovládat. Po jeho stopách se vydává i mladá necromancerka Kira Nighshadow, která je násilně připoutána ke dvoum ghoulům, Noreccovým bývalým společníkům. O mnoho a mnoho mil dál se generál Malevoly touží dostat ke zbroji, jenž nese Norrec. Pomoci mu k tomu má Bartucova helma, o zbroji by nic nevěděl nebýt čarodějky Galeony a démona Xazaxe, který se skrývá v jejím stanu, ale jeho chvíle jak on ví příde. A tak mezitím co čeká, co Galeona uvidí, vede svou armádu k Lut Gholeinu, obrovskému bohatému městu uprostřed pouště. Sem také vede tajemná zbroj Norreca, protože pod městem je i hrobka Bartucava nenáviděného bratra Hozarona. Chce se snad tajemná zbroj pomstít i po smrti svého pána? Pokud to chcete vědět knihu si musíte přečíst:-)

Moje osobní hodnocení: ze začátku mě ta kniha moc nebrala, ale ke konci jsem nemohla přestat číst. Tuto knihu bych doporučila těm co mají rádi napětí. Taktéž bych ji doporučila všem co již zmíněnou hru hrají. Pokud se právě chystáte tuto knihu přečíst přeji vám příjemnou četbu a ať se vám kniha líbí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiqi Kiqi | Web | 14. srpna 2009 v 15:44 | Reagovat

Autora znám, o knize jsem jen slyšela....pokusím se sehnat :-)

2 Temná elfka Temná elfka | Web | 6. září 2009 v 11:48 | Reagovat

pěkná kniha. máš hezký blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama