Říjen 2009

A je to tu zas....

31. října 2009 v 9:31 | Melancholická Vivienne |  Myšlenky....
Tak a je to tu, dnes je 31.10. V dnešní den je známý jako veselý Halowen, pohanský svátek a jeden ze čtyř hlavních sabatů, Samhain, ale také jako české dušičky. Den, kdy si zavzpomínáme na ty, co nás upustili, jelikož dnešní den patří právě jim. A já jsem dnešní den hodně vzpomínala a přemýšlela vůbec. Tak jako poslední dobu skoro pořád, jsem teď nějaká melancholická a to nevěstí nic dobrého.Čarodějnice-část třetí

28. října 2009 v 21:08 | vivienne |  Krátké povídky

Zatím v hlasování vedou čarodějnice a tak přidávám předposlední část:-)

Čas v Jennině cele, jakoby vůbec neplynul. Už za ní nikdo nepřišel a nechtěl po ní přiznání. A pak se uprostřed ticha ozvalo zavrzání a dveře se zase otevřeli a jí chytili něčí ruce. Zvedli jí a táhli jí někam pryč. Jenny zvedla hlavu a uviděla zase toho muže, jenž po ní chtěl ráno přiznání. Znovu jí zavedl do temné místnosti a posadil jí na křeslo.

Anketka

25. října 2009 v 19:58 | vivienne |  Mé keci
Tak se mi dneska závratně k večeru zlepšila nálada, nastavila sem ten vzhled a navíc jsme vyhrály!!!Fakt je to neuvěřitelný, ale vyhrály jsme 15:10. Ale teď k věci, pod článkem je anketka, tak prosím odpovězte, ať vím, k čemu mám přidat kapitolku.

Jupíí...

25. října 2009 v 18:27 | vivienne |  O blogu
Tak a je to hotovo, moc děkuji Denaille za layut a AngEl, která mi poradila jak ty obrázky nahrát. Tak se mi blog konečně, oblékl do podzimního šatu...A to je dost, když se dnes ráno měnil čas, ale přece jen lepší pozdě, než nikdy:-)

už zase..

24. října 2009 v 13:21 | vivienne |  O blogu
Takže k věci, vyhlédla jsem si nový layut, poprosila jsem jeho autorku o heslo, vše bylo v pohodě, až teď, když chci obrázky uložit na blog, blog stávkuje. Mají požadovaný formát a přesto to nejde. Fakt nevím, čím to může být, jestli je chyba na blogu, nebo u mne. Píše mi to: CHYBA: Nepodařilo se uložit převedený originál. Takže dokud to tu nebude nečekejte, kapitolku k čemukoliv. Nemám na to teď náladu ani nervy.
pokud by jste někdo věděl čím to může být napište, ráda si nechám poradit.

Omluva

22. října 2009 v 18:57 | vivienne |  O blogu
Omlouvám se, že tu skoro týden nic nepřibylo, ale jaksi nestíhám.
V podělí trénink florballu pak házená, úterý odpoledka, středa florbal, čtvrtek odpoledka + zápas a pátek konečně turnaj ve florballu, nejšpíš přijedu dýlo než obvykle, ale snad stihnu něco napsat, ale nevím...

Prolog

19. října 2009 v 16:24 | vivienne |  Cena života
Takže je to tu, prolog k nové povídce, je nic moc, možná že i míň než to, ale nějak nemám chuť to přepisovat. A navíc to dlužím holkám( viď mony a máňo) mě tyranizovali tak dlouho dukud jsem se neodhodlala to sem dát:-) Takže jim jí věnuji a smamozřejmě i vám ostatním,co si tenhle blábol přečtete.

Je to už dávno, co světlo světa spatřila ona. Jako každé narozené dítě plakala, ale v jejích očích bylo ještě něco neobvyklého. Byl v nich děs a já jsem jediná, kdo ho viděl. Dívka to byla krásná, nosívala dlouhé rudé vlasy, měla bledou pleť a zvláštně modré oči. Připomínali moře, oceán a jejich hlubiny. Když jste se do nich dívali moc dlouho, měli jste pocit, že se utopíte...

Čarodějnice - část druhá

16. října 2009 v 18:25 | vivienne |  Krátké povídky
A tak to tu máme zas,dozvíte se co se s Jenny dělo dál.

Stráže hodili Jenny do prázdné cely. Jak Jenny zjistila, byla malá, neměla okna jen veliké dveře, které po jejím příchodu zabouchl hlídač a pak je ještě zamknul. Nebylo úniku. Jak se tak rozhlížela kolem sebe, zjistila, že cela nemá postel. Lehla si tedy na studenou zem a snažila se usnout. Ticho její cely narušovalo jen dopadání kapek. Kap, kap, kap ….

O povídce, aneb pár autorských blábolů na začátek

14. října 2009 v 17:17 | vivienne |  Cena života
Takové úvodní žvásty k povídce.

Co si myslím já: Mám sto chutí to smazat, prostě hrůza, ale co se dá dělat.


Věnováno všem co to budou mít ty nervy číst.

O povídce: je těžké být jiný, zvláště když vidíte a slyšíte to co ostatní ne. Kaitlin vidí a slyší něco co ostatní ne. Rodiče ji proto odtrhnou od sester a bratra Tobiase a dají do léčebny. Tam ji však nalézá, Marko Hoppalainen, upír s talentem vycítit zvláštní schopnosti někoho jiného.
Malou Kaitlin je nadšen a je pevně rozhodnut, že ji získá. Doufá, že její moc bude větší než upírů, které doposavad stvořil. I když se vše snaží držet v tajnosti, někdo se o tom dozví, a ten někdo zamíchá osudem Kaitlin a všech ostatních.

Vlčí pouto 13 - Ticho před bouří

10. října 2009 v 15:30 | vivienne |  Vlčí pouto
Ehmm tak jsem konečně dopsala 13 kapitolku vlčího pouta, jelikož to přes měsíc k poutu nic nepřibilo bylo by dobré si to připomenout 12 kapitolku najdete ZDE!!

Den pomalu končil a početná vlkodlačí armáda se chystala k odchodu. Byli připraveni zemřít pro své pány. Makhul byl jmenován vůdcem této armády, jeho plány se blížili ke zdárnému konci. Jen pár hodin a dorazí k sídlu. Porazí upíry, zabije Gabrielu a pokoří svého bratra. Ano, ano! A pak nebude nikdo, kdo by mohl vyprávět o minulosti Makhul Drtispára, pokořitele upírů, spasitele vlkodlaků….. "Pane, vojsko je připraveno k odchodu." Makhula vytrhl z představ cizí hlas, ohlédl se a spatřil posla. " Ať vyjdou k upírům je to ještě daleko." Posel se uklonil, otočil se a křikl k vojsku. To jednohlasně zařvalo a rozběhlo se do lesa. Makhul se usmál a zašeptal. " Už jdu, bratříčku …."


Nová povídka+ nábor postav

7. října 2009 v 17:40 | vivienne |  O blogu
Takže mám tokový nápad na novou povídku, je to fantasy, ale lehce na ságu Stephanie Meyerové, konkrétně na Rozbřesk. Spoustu věcí si hodlám upravit, nebudu se nejspíš držet mnoha faktů, tak na to prosím berte ohledy. Navíc hlavními postavami nebude rodina Cullenových, ale někdo úplně jiný, ale to bych předbíhala:-) Jinak potřebuji nějaké postavy do této povídky a tak mě napadlo, jestli by jste vy nechtěli vymyslet nějakou postavu, nebo použít svoji vlastní postavu a já bych jí v povídce poté použila:-)
Pokud vás to zaujalo vyplňte toto:
1) Jméno:
2)Vzhled+co nosí, nějaké zvláštnosti co by stáli za zmínku
3)Vlastnosti:(např. přátelská, umíněná, cholerická, samotářská,...)
4)čím by jste tu postavu charakterizovali
5) Bude to člověk, vlkodlaka, nebo upír, pokud upír můžete nějakou zvláštní schopnost)
6)země původu
7) Kyž to bude upír tak stvořitel+ důvod
8)přátelé, skupina v níž je ....

a to je asi všechno:-)

Kytičky

6. října 2009 v 16:00 | vivienne |  Fotky
Házím pár fotek kytek, ať to tu trochu rozzáří a připomenou tu letní atmosféru :-)

28.9-4.10.2009

4. října 2009 v 14:47 | vivienne |  Co týden dal a vzal..
A další týden je za námi. Září se nám přehouplo v říjen, sluneční paprsky sem tam prostoupí tmavými mraky a osvítí zemi. Listí se zbarvuje a padá na zem. Stromy zas přicházejí o své koruny.
Jako obvykle jsem nachcípaná, což se dalo očekávat.