Třídní výlet 2010, aneb zápisky šílence..

5. června 2010 v 14:31 | Vivienne |  Stalo se...
Jak to tedy bylo...

3.6 jsme měli sraz v 9:15 na nádraží. Avšak vlaky nejeli, kvůli výluce, takže sjem museli čekat na autobusy, které měli skoro 30 min zpoždění. V Plzni jsme přestoupily na vlak směr Zbiroh.
Darazili jsme na místo, za neustálého deště sme se vydali na dlouhou cestu na náměstí a pak u do muzea J.V. Sládka. Nastávají 2 hod jsme ztrávili zde.
Poté nás čekala cesta do zabláceného kopce, který nás posléze dovedl až do kempu Hlavatice. Následovalo ubytování a s ním i první problém. Jedni kluci si zabrali chatku č. 25 a hned dvě skupinky holek chtěli být vedle nich(já nebyla ani v jedné).
Tak se losovalo,k mému zděšení si M. vytáhla právě chytku číslo 26. I. jí skoro utrhla hlavu a s K. a B. neustále škemrali o klíče. Bejt to na mě tak jim to dám, abych měla pokoj, ale M. a M. se nedali, k tomu nám pomohl učitelka a holky od vedle(M. M. T. a D.). Povlákli jsme si postele, ale ještě před tím svedla M. krutou bitvu s mravencem, ze které vyšla jako vítěz. :-)

Poté jsme se vydali na Světovinu a Čertovu skálu. Celekm pěkné, akorát špatný terén a počasí, ten déšť mi lezl na mozek a k tomu mi začalo téct do bot.
Vrátili jsme se celý ucaprtaní a sedli si k hořícímu špalku který tam dali, před naším odchodem na tůru. Já a M. jsme si našli příhodný kalcek a po vzoru p. uč, jsme se dali do opékaní buřtů. Potom si celá třída půjčovala tyto dva klacky na opékaní. Taky jsme si sušila boty a ponožky a m. to samé.

Pak se většina lidí vydala do chatek a dělali kraviny, např. P. plácel na kliky hořčici, jen na naší kliku ji napatlal 4x nebo 5x.
Já a M. jsme defakto celý večer strávili u ohně a povídali s učitlekami, i s holkou z plzeňského gymplu, která si k nám přisedla. Bylo to fajn.....

Ráno snídaně, výšlap na zámak, lanová dráha(já jsem nelazla), pak oběd v zámecké krčmě. Tma to bylo opravdu pěkné a  i obsluha tam chodila  v historickém, jen mě mrzí, že jsem si je nevyfotila :-(
Pak prohlídka zámku, také pěkná. Nakonec zdlouhavá cesta na nádraží,jak mi dne předtím vydila désť, tak mi v pátek vadilo slunce. Na nádraží jsme dorazili a za 3 min  nám přijel vlak. A pak už jen zdlouhavá cesta domů. Ke svému zděšení jsem dostala na starost jízdenky, ale naštěstí se vše obešlo bez komplikací.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lufristia Lufristia | Web | 6. června 2010 v 10:43 | Reagovat

Téda...
Užila sis to dle možností, i když to počasí teda opravdu nezávidím...
Já ještě stále nejsem rozhodlá, jestli naposledy pojedu nebo ne...jedeme tady kamsi do nějakýho kemu - Teplice či tam někam - a má tam být mimojiné i abnormální výskyt komárů po těch povodních :-(
U ohýnku bych si poseděla a na zámek bych si taky zašla :-) Závist...:D
Doufám, že dodáš fotky :-)

2 Neela-hime Neela-hime | Web | 7. června 2010 v 17:17 | Reagovat

Tak to asi nemáš tak daleko od Plzně, že? ^^
Je fajn, že jste si výlet užili. Mě první čeká příští týden, aneb skládka a pak ten další, aneb Terezín. tam se těším moc. Hlavně si vzít foťák.
Škoda, že jsi nefotila v té krčmě, to by mě opravdu zajímalo, jaké to tam bylo ^^
Mimochodme, děkuji. Snad tam, ten obrázek strčím brzo a nebudu opět líná xD

3 Fliky a Fikk Fliky a Fikk | Web | 15. června 2010 v 9:49 | Reagovat

jůů dobrej sloh na tř. výlet :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama