Pro Bellu

29. října 2010 v 21:31 | Vivienne |  Povídky na přání
Toto ale trvalo já vím, ale tak snad .. snad se to bude líbit... a nejen tobě Bello...
I když je to divné, vůbec se to nepovedlo....Je brzké ráno, ale mladá žena je již vzhůru. Na sobě má oblečené černo-červené korzetové šaty. Dlouhé vlnité vlasy barvy peří havraních křídel sahající jí do půli zad, zdobí stříbrná čelenka.
Naposledy se na sebe podívá do zrcadla a usměje se. Dnes chce být dokonalá, opět totiž uvidí toho koho miluje. Ta představa ji rozechvívala.

Zpoza dveří k ní doléhal hluk. Přípravy na svatbu jsou již v plném proudu, ale nebyla to její svatba. To její sestra Narcissa se dnes vdává. Ozvalo se lupnutí a pak promluvil skřípavý hlásek. "Slečno Bellatrix, je čas. Vaše matka si vás žádá dole v hale." řekla skřítka a uklonila se.
Bellatrix přikývla a vyšla z pokoje ven. Sestoupila po schodech dolů do haly a pokoušela se v tom zmatku najít matku, ale nepodařilo se jí to. Za to viděla někoho jiného. Při tom pohledu se jí skoro srdce rozskočilo radostí. Byl tam on- jediný muž jejího srdce-Pán zla- Voldemort. A ona již po několik měsíců byla jeho věrnou přívrženkyní. To kvůli němu vraždila a mučila.
Za tu dobu se vypracovala, byla jeho pravou rukou a doposud jej nikdy nezklamala. Bellatrix byla vděčná za každý okamžik strávený po jeho boku. Ze snění ji vyrušil přísný hlas její matky. "Konečně jsi tu. Běž pomoct sestře, za deset minut ať jste v obřadní síni!" rozkázala a opět zmizela v davu.
Bellatrix se tedy neochotně vydala splnit její příkaz. Vešla do jejího pokoje. Narcissa tam seděla oděná v bílých svatebních šatech.Bella se chopila hřebenu a dlouhé blond vlasy jí vyčesala a ozdobila stříbrnou sponou. Nakonec se spolu přemístily. Tam ji Bella zanechala u otce a sama vešla do síně, která již byla plná lidí. Hledala muže svého srdce a taky jej brzy našla. Seděl vedle její matky a tak si k nim rychle přisedla. "Pane." pozdravila jej tiše a on se na ni usmál. Její srdce se chtělo štěstím rozskočit. chtěla ještě něco dodat, ale již začala hrát hudba a do síně vešla Narcissa po boku jejího otce. Ale jediné co byla Bella schopna vnímat byla Voldemortova blízkost.
****
Skončil obřad a všichni se přemístili na hostinu, k Bellině radosti tam byl i on. Po celou dobu se držela v jeho blízkosti. Byla tak šťastná. Zdálo se jí, že její štěstí nemůže nic překazit. Ale stalo se. ,,Víš mluvil jsem s tvojí matkou a oba si myslíme, že by jsi neměla již být déle svobodná," začal Voldemort a v Belle hrklo, ,, myslím, že Rodolphus je pro tebe vhodný." ,,Ale pane,.." vzmohla se na odpor Bella, ale Voldemort ji umlčel. ,,Vezmeš si ho a basta!" řekl a Bella posmutněla. Ale nezmohla se na odpor.
O pár měsíců později i ona oblékla bílé šaty a řekla ,,Ano." muži, který ji odpuzoval. To vše pro něj. Pokaždé když znamení zla začalo žhnout byla první, kdo stanul po jeho boku. V dobrém i ve zlém. I v Azkabanu věrnost mu zachovala. Pak nadešel den vysvobození a ona opět ucítila ten známý pocit. Její city nikdy nepolevily. Nikdy! Ale o se zdál stále stejně chladný. Jedna část její osobnosti jí říkala, že ji jen využívá, ale ona to odmítala. Nemohla to být pravda.
Toho osudného dne si je pán zla opět k sobě povolal. Představil jim svůj plán a Bella skoro vyskočila radostí, když zjistila, že je s ním. Zpočátku šlo vše podle plánu, ale pak se tam objevil Fénixův řád. A zahnal je do kouta-ji a Voldemorta. Nemalou chvilku bojovali, ale členů řádu bylo příliš mnoho. A i ona sama začala pociťovat známky únavy. Pak jakoby se čas zpomalil. Paprsek světla který na ni letěl odrazila, ale v zápětí jí jiný vlétl do zad. Bella to nechápala. Vždyť za ní byl jen On.
Bella padala k zemi, ale ještě zaslechla smích a následné lupnutí, způsobené přemístěním. To on ji zabil. Láska jejího života a proč to? Aby zachránil sám sebe. Bellino vědomí opustilo její pomalu chladnoucí tělo a její duch se chvíli nad ním vznášel.
Po tvářích jí stékaly slzy. Trpěla.. Protože ji zabil ten kterého celý svůj život milovala....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 29. října 2010 v 21:48 | Reagovat

Páni, já nemám slov. Je to nádherný *zahání slzyčky v očích*, moc se ti to povedlo. Vážně se mi to moc líbí. :) Děkuju :-) Bylo to tak smutný a temný a já úplně cítila tu bolest... Přečtu si to ještě jsednou! Vážně moc díky, jsi skvělá! :-)

2 darksi darksi | Web | 29. října 2010 v 22:10 | Reagovat

prej, že se to vůbec nepovedlo...phe...dyt je to nádherný :D

3 etteleadragons etteleadragons | Web | 29. října 2010 v 22:42 | Reagovat

Je to krásné, nepodceňuj se tak! :D

4 Lufristia Lufristia | Web | 29. října 2010 v 23:17 | Reagovat

Och, ty se tak podceňuješ!...
Vždyť je to naprosto fantasticky napsané!...

5 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. října 2010 v 11:39 | Reagovat

Nevím, co s tím máš za problém....je to dobré :-)

6 cassiopea-black cassiopea-black | 19. července 2011 v 13:43 | Reagovat

krásný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama