4. - 10. IV.

12. dubna 2011 v 19:31 | Vivienne |  Co týden dal a vzal..
ufff, to byl zase týden.

Ač se mi to zdálo nemožné je to za mnou.. Teď jen musím doufat, že tento týden nebude ještě horší.

Z krásného vákendu se stal horor, opět jsem měla tu možnost vydět co dělám já sama akorát v podání mé matky. To je tak hrozný. Nechci to dělat. Chci se polepšit, být lepším člověkem. Kéž by to šlo tak lehce, jak se to říká, ale chtít nestačí, bohužel.. A já mám slabou vůli..... A bez ní to prostě nejde.

Nechuť cokoliv dělat je stále stejně velká, možná i větší než bývala. A venku je tak krásně. Sluníčko svítí, ale nepálí až tolik, prostě ideální počasí a já se nemůžu dokopat k tomu jít ven.

K tomu co se bude dít zde. No deník má ještě 2 části (pokud se nemýlím) takže alespoň to se tu v následujích 2 týdnech objeví. A co mezitím? Nevím. A co potom? To je také neznámé. Takže pro změnu vám do budoucna nemohu slíbit nic. Alespoň si to pak nebudu vyčítat.

Je toho tolik co jsem chtěla udělat, ale nestihla jsem to. Je toho tolik co ani nestihnu, co nedokážu.

No nic mnějte se fajn a užívejte si jara.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | Web | 14. dubna 2011 v 15:03 | Reagovat

Věřím, že co jsi chtěla udělat máš uděláo.,...ale neměj na spěch.
Jak řekl jeden hobit při setkání s Gandalfem:"Není na spěch, máme před sebou celý den." Chápu že v dnešní uspěchané době se to může zdát poněkud nemožné, ale když si dáš na každý den nějakou věc, kterou chceš stihnou, nebudeš se přepínat ani podceňovat, věřím, že vše co chceš, stihneš....:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama