Útržky událostí

5. října 2011 v 20:12 | Vivienne |  Co týden dal a vzal..
Tak trochu deníkově a hlavně chaoticky...

Vím, že to tu teď moc nežije, ale není čas a navíc máme počítač v opravně a tak jí i brácha fungujeme (snažíme se o to) z notebooku. Což někdy bývá dost problematické.

25.9
Opravdu nevím, co se to děje. Mám strašnou chuť napsat nějaký článek, ale jak si sednu a otevřu blog/word nic se nestane. Nevím, co psát.
Nevím proč.. Ta chuť a nápad tu je. Jen mi nejde převádět myšlenky do slov a ta do smysluplných vět. Zvláštní ne?

Teď bych se měla učit účto, ale tak nějak nevím jak a co. To je špatné. Bolí mě hlava a je mi na nic, ale jsem doma sama. Nikdo mi neřekne "Bude to dobrý, vydrž!" Stejně bych mu nevěřila. Ale i tak je člověku tak nějak líp. Když ví, že tu někdo s ním. Kdo by zachytil kdyby padl...

27.9
Mohl to být krásný den, ale nebyl. Nestal se jím. A proč? Já vlastně nevím. A to je zlé... (nezdá se vám, že tuto větu používám teď příliš často?). Ach jo....

28.9
Státní svátek, krásný to den. Tak na půl určitě. Volnou středu bych brala každý týden. Je tom moc fajn si oddáchnout takhle uprostřed týdne ( je oddáchnou to pravé slovo? být doma s mámou to moc oddechové není, ale nemůžu mít všechno..).

2.10
On je říjen? Jak to?? Kde se tu vzal?? Jsem unavená, brácha a máma nemocní a já asi brzy budu taky. Ta moje "prestižní" škola není ani schopna vyvěsit na internet změny rozvrhu. Opravdu netuším, co mě tam zítra bude čekat. Děsím se toho. Nemám ráda nejistotu.
Je možné že uběhl teprve měsíc? Přišlo mi to jako rok. Dlouhý a nekonečný.. Ale on to byl teprve měsíc.

Začala jsem na sobě pozorovat zvláštní jev. Totiž jednu ruku mám ledovou (ostatně jako vždy) a tu druhou normálně teplou. Zvláštní...

4.10
Přála bych si aby den měl 48 hodin, pak bych to všechno možná i stihla. Možná... Doma je dusno jako v tropech, nemůžu nic... Protože ať udělám cokoliv je to blbě. Tak co mám sakra dělat!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Vivianne Nessa Telemnar Lady Vivianne Nessa Telemnar | Web | 5. října 2011 v 21:54 | Reagovat

No, tenhle týden mám podobné pocity jako ty ;-) A co se týče těch rozdílných teplot dlaní, možná vím o co jde... Která je ta teplá? :-)

2 AngEl AngEl | Web | 6. října 2011 v 16:55 | Reagovat

Nevím, jestli mi to stejně jako tobě přijde, jako celá věčnost, každopádně před sebou vidím jen spoustu práce a příprav a žádný volný čas. V nejideálnějším případě bych přišla domů, najedla se a šla se rovnou učit a pak někdy padla mrtva do postele a další den to samé. Ale tak se nedá žít. Ne dýl než týden. Takže nestíhám, volím spíš spánek, než si do jedné do rána znovu pročítat maturitní otázky. Učím se a prakticky nežiju.
Září bylo mimo očekávání; ne, nezklamalo, ale bylo jiné. Jiné než jsem si přála, aby bylo.
Z lidí okolo sebe jsem zmatená, někdy znechucená; nevím, co si mám myslet. Jednou vypadají, že jsem nepostradatelnou součástí jejich života a podruhé se otočí zády. A tak pořád dokola. Možná že by mi ke štěstí teď stačil jen jediný člověk, ale opět se mi zdá, že je to jen utopický sen jako všechny před tím.
Zatracený život. Zastavte svět, chci vystoupit...

3 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | Web | 6. října 2011 v 21:04 | Reagovat

Víš, že popisuješ můj život? Taky mám strašnou chuť napsat něco-nějaký příběh, chuť by byla, ale inspirace chybí a ´když už se najde ten dobrý, inspirující pocit, jsem v koncích se slovní zásobou. Prostě se vypaří!
Ten syndrom jedné studené a teplé ruky jsem mívala taky, teď je mám obě ledové. Jak kamarádka říká-studené a vlhké, neboť se moc potím, když tvořím ručně-píšu, kreslím, píšu....-
Všímám si, že většina lidí klesá do takovéto špatné nálady a deprimace ale já se nenechám ztáhnout ke dnu. Ale všímám si, že mám děsně málo času. obvykle ukončím školu - dú, příprava, učení, pracovní listy....-udělám, napíšu, co jsem si dala za úkol, a je pět nebo šest večer. Někdy mě až překvapí, jak "brzo" mne rodiče upozorňují na večeři....
Ale věř mi, musíš věřit, že je to dobré a bude. Hodně záleží na tom, v co věříš.... :-D

4 Lady Vivianne Nessa Telemnar Lady Vivianne Nessa Telemnar | Web | 7. října 2011 v 18:17 | Reagovat

JJ OŽ jsou fajn ;-) tak tím se to vysvětluje, levá ruka je ve většině případů přijímací - přijímá energii (auru) z osob, zvířat a stromů a tak je touto energií zahřívaná. Druhá, pravá, naopak energii vysílá ostatním, a tím se ochlazuje. Udržuje se tak přirozený koloběh energie. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama