Phantoms of Pilsen 6

9. září 2012 v 20:22 | Vivienne |  Mimo mísu
Phan­toms of Pilsen je under­groundový met­alový fes­ti­val, jehož šestý ročník proběhne tento podzim opět v Plzni - Božkově, v sále restau­race Pod kopcem. Fes­ti­val se letos rozrostl na akci dvoudenní a během těchto dvou dnů vám opět před­staví skryté lahůdky met­alového under­groundu doslova z celé Evropy. Letos bude i dost času pozná­vat krásy Plzně a prostřed­nictvím fes­ti­val­ového webu tak můžete omr­knout pár tipů na pří­padný výlet či návštěvu něk­teré z plzeňských atrakcí.Kom­pletní infor­mace o fes­ti­valu jsou k mání na ofi­ciál­ním webu: http://www.phantomsofpilsen.cz či na Face­bookovém pro­filu http://www.facebook.com/crew.pilsen
Pos­tupně zde najdete také infor­mace o uby­tování, dopravě, apod.
Před­prodej bude zahá­jen v druhé polov­ině čer­vence 2012.
Dvoudenní vstu­penka: 650,- (před­prodej) // 750,- (na místě)
Pouze pátek: 390,- (pouze na místě)
Pouze sob­ota: 430,- (pouze na místě)
Ofi­ciální FB událost najdete zde: http://www.facebook.com/events/327489907315791/

Letošní Phan­toms of Pilsen proběh­nou za účasti SECRETS OF THE MOON (Ger), BETHLEHEM (Ger), NEGURA BUNGET (Rom), DORDEDUH (Rom), VULTURE INDUSTRIES (Nor), AHNENGRAB (Ger), DIN BRAD (Rom), HEIDEN (Cz), THE STONE (Ser), KOZELJNIK (Ser), HROMOVLAD (Sk), PANYCHIDA (Cz), ŽREC (Cz), ET MORIEMUR (Cz), GORGONEA PRIMA (Cz).

Tento článek není mým výtvorem. Je převzatý z této stránky. Dávám to sem, protože si myslím, že tato akce je zajímavá a možná by někoho z vás mohla zaujmout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama