prosinec část 1

17. prosince 2012 v 13:46 | Vivienne

3-9.12

Testy, testy, testy, .. Hlavně to pondělí bylo smrtelný. Ono i dále. Hádka s našima. A k doktorce sama. Podruhý s nohou co bolela už 6 týdnů, stejně neúspěšná návštěva jako posledně. Prej mám jít k fyzioterapeutovi… No nevim.

Sobota - Attax, ale bez foťáku i tak se mi to líbilo. Zpěváš Shenonu na mě spáchal atentát. Zase ten rum, nějak moc mi zachutnal. No a zjištění, že příměří uzavřené s K. zatím drží, ale na jak dlouho?

Neděle - učení a zvláštní rozhovor s B, nevím opravdu nevím co si o tom mám myslet...


10-16.12

PO- dlouhý den plný sněhu, klouže to. A bus má zase zpoždění. Škola - nudí a zdržuje. Alespoň ta matika k něčemu byla, 1 A5 povídky o Zoreně. Lituji jí. Eko - test gramotnosti, celkem průšvih. CM pololetka dělaná jako maturita - děs.

Út - zase sníh a zase zpoždění, asi už každodení realita. Škola od 10, ale já tam šaškuju už do 8.. Taky fajn. Nejraději bych se neviděla. No řekněte, který člověk by byl schopen ztratit úplně novou trhačku, ve které je kus rozepsané povídky do soutěže, když už před časem ztratil sešit z matiky a sním cca čtvrt učení za druháku a 3 měsíce ze třeťáku? No tak já to dokázala. Nejraději bych si jednu vrazila.
Mé plány jsou opět v tahu. A tentokrát za to mohou bráchova záda. No holt neuvidím Temnářku ani nepůjdu na Keltské Vánoce :-(

Středa - zase bus přijel pozdě, ale už je to zvyk. Milej průvodčí odpoledne ve vlaku :-) Pocit, že jsem ztratila skripta na čj, naštěstí se to nestalo.

Čt-pá mlha, mlha a vě pololetky, co bylo dál nevím. Sna jen to, že jsem si v pátek půjčila dvě knihy Velký Gatsby / Poslední magnát a Svět podle Garpa. Gatsby následně večer dočten :-)

So - mělo se jt na trhy, ale ledovka je silnější.A tak se četlo a četlo. Polsení magnát - ne pravud se mi to nelíbilo. A konečně dočteno kladivo :-)

Ne- učení a konečně trhy, ale kazila to babča, je to jako stín, který se pomalu plíží kolem. Ničí nás to všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ► Samolepky pro tvůj krásný domov ► ► Samolepky pro tvůj krásný domov ► | Web | 17. prosince 2012 v 14:03 | Reagovat

Pusa pro tebe :-*

2 Olivka Olivka | Web | 17. prosince 2012 v 20:49 | Reagovat

ztrácet věci je nemilé... tuhle mi doslova zmizelo víčko od fixy během podtrhávání sešitu ve škole. kam to spadlo, netuším :D
východ republiky hlásí, že tu taky vydatně sněžilo (což nyní vystřídal protivný déšť), nicméně při čtvrteční cestě domů bylo krásně (pokud aspoň jedna fotka z vlaku bude pěkná, ukážu :-) )
Garpem byly nadšené kámošky, já ho dočetla do půlky; řekněme, že na moji infantilní mysl to nebylo ono.
přeju pokud možno krásně a pohodové svátky, Vivi

3 bludickka bludickka | Web | 18. prosince 2012 v 17:59 | Reagovat

Taky jsem ztratila pár věcí, za což bych si nafackovala. Občas se mi stane, že rozepíšu nějaký dopis a když chci pokračovat, nemůžu ho najít. Garpa jsem přečetla celého. Teď aktuálně čtu Život s Jiřím Mahenem, což mě zajímá, ale času je málo.

4 Thanatos Thanatos | Web | 19. prosince 2012 v 14:39 | Reagovat

Díky mé nemoci jsem se všem testům úspěšně vyhla.
Sakra, to naštve. Koukám, že máš stejně smolný měsíc jako já.
Zajímavý popis babči. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama