4 -17.3

17. března 2013 v 21:45 | Vivienne
Dva v jednom.Hrůzné pondělí, o to horší, kdy je po prázdninách. Přerušovaný spánek, hrůzné probuzení a bolest v krku. Fakt díky tati. Autobus přejel pozdě a tak jsem s ním jela až do Plzně. Super-. Zapomenuté sešity si kdesi leží a já nevím kde. Tv na nic, navíc ztracené klíče. Vzpomínka na ZŠ - hrozné.
Slidit zaseté hlouposti. Hořce chutná ovoce vlastních zklamání. Ale dobře mi tak. Snad se poučím, ale pochybuji. Únavu ani káva nezažene. A bolest hlavy? Nezbývá než si zvyknout.

Čt- příšerný to dne. Od začátku katastrofa, neohlášený test ze statitiky. Zabít je! Pak Konverzace - jako blbec se učím 6 stránek slovíče a ona nám tam dá slovíčka z jiného papíru a letiště. Jak asi mám vědět, co je všechno na letišti, když jsem tam v životě nebyla??
Mám strašnou chuť někoho majznout něčím po hlavě.
Je super zjistitpři pátku , že už cca dva dny sedím s osobnou, která má angínu. Super, to mému zdravotnímu stavu velmi pomůže.

Po a zase znovu. Tentokrát trochu zvláštně. Šla jsem domů dřív - nebylo mi nejlépe a tak jsem trochu zneužila nabídku třídní. Odpočinutá a vyspalá. Večerní konverzace byla zajímavá a po ní následovaly zvláštní sny. Štvou mě. Ale nedokážu jim poručit ani je zastavit.
Další dny jako v mlze. Rýma se zhoršuje, učení přibývá. Nestíhám.
Páteční krátký den. Nevím proč mám poslední dobou takovou chuť někomu něco velmi ošklivého udělat. Ona mě velmi štve a vím, že nejsem jediná. Ale nemám na to sílu. Jsem slabá jako moucha.
Počení dortu - přes 3 hodiny trvající katastrofa. Nechápu, co se to děje. Už jsem dort dělala a bylo to OK a teď? Byla jsem na facku jak řekl táta. Přiznávám to, ale až teď.

Neděle - odpočinek a nic nedělání. Po oslavě konečně trocha klidu. Mohla bych psát, ale nevím co.

Co chci udělat příští týden (inspirace od zdebry - snad to nevadí):
- Promazat stránky net.
- Promazat Pc a notebook.
- Psát a číst.
- Uklidit si knihovnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 22. března 2013 v 17:10 | Reagovat

Jé, to mě potěšilo, že jsem tě inspirovala :-)
Taky mě vždycky potěšilo, když jsme ve škole psali z něčeho jinýho, než jsem uměla. :-D

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 4. dubna 2013 v 15:30 | Reagovat

Jo, když se něco má pokazit, tak se to pokazí pořádně...tyhle dny jsou na pěst.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama