Letní kecání

22. srpna 2013 v 8:31 | Vivienne |  Myšlenky....

Jako hospodyňka

Tak si poslední týdny připadám. Přijde mi, že dělám téměř vše a máma téměř nic. A jo dost mě to štve, ale tak poslední dobou mě štve dost věcí. Tak jako beru, že mám mámě pomáhat, přeci jen jsem na to stará dost. Ale kde je ta hranice mezi pomocí a využíváním?Lenoch v akci

Tak jako každý rok před prázdninami jsem si říkala kolik toho udělám, dyť budu mít dost času na to abych psala, četla a něco vytvářela. No a tak jako každý rok to nevyšlo a může za to jen moje lenost. A teď když se blíží konec prázdnin začínají i moje výčitky svědomí, jelikož jsem promrhala tolik času.
Tak například už přes dva měsíce se pářu s povídkou do soutěže Povídka pro kočku. Zádrhel je v tom, že mám napsány dva odlišné konce a nevím, který z nich použít. A tohle řeším takovou dobu.
Pokud by měl chuť zahrát si na beta čtenáře, budu ráda :-)
Poněkud smutný je i fakt, že nejdelší co jsem toto léto napsala byl dopis pro Kerm.

Cíle?

Dávat si cíle a předsevzetí pro mě asi nemá vážně cenu. Tak proč to pořád zkouším znovu a znovu? Těžko říci, ale vím, že si tím způsobuji akorát více zklamání.
A za jakým cílem, že to vzniká tento článek? No asi žádným. Jen jsem si říkala, že za poslední tři měsíce tu byly pouhé 2 články. Což je docela málo, vzhledem k tomu kolik vykecávacích článků tu bývalo dřív.
Možná to je i způsobeno tím, že jsem si zase začala psát starý dobrý papíroví deníček, který mimochodem píši již cca 6 let, ale nikdy mi to dlouho nevydrželo. Vlastně ani nevím proč. Když se nad tím tak zamyslím, u čeho jsem vydržela dlouho? Házená, tenhle blog a tím to asi končí. Když se to tak vezme, tak je to celkem smutný fakt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 22. srpna 2013 v 12:24 | Reagovat

Lenost je někdy otravná, ale je potřeba, aby měl člověk vůli ji zahnat pryč. Co si třeba za něco slíbit nějakou odměnu? I když... teď se plácám do čela, proč jsem přes léto nikam nejezdila na výlety (když jsem na včerejšek plánovala výlet do Olomouce). Každej rok si říkám, že budu jezdit na výlety a nakonec z toho většinou nic není. Jediná přijatelná omluva je horko. Takže je pro mě ideální podzim.
Na předsevzetí je taky potřeba nějaká ta silná vůle a pak vytrvalost (když je to něco dlouhodobějšího).

2 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 23. srpna 2013 v 21:24 | Reagovat

Jo, děvče také mám problémy s plněním cílů, které si dám.. A přijde mi, že jsem poslední dva měsíce úplně promrhala..
Ty by jsi brala každou chvíli se ocucávat s někým jiným ? I když jenom ve snu? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama