Duben 2014

Jak růžová pastelka aneb z deníku maturantky ...

6. dubna 2014 v 12:05 | Vivienne |  Co týden dal a vzal..
Solidně mi hrabe a šplouchá na maják. I proto ta první část nadpisu. Inu cítím se jako růžová pastelka u nás doma. Nevyužitá, osamělá,… No a prostě tak. Maturitní šílenství začalo, znám i data a o to víc to děsivé je.
Házím teda do éteru otázku pro všechny, kteří již maturovali, máte nějaké ty triky a fígle jak se naučit? Vše je vřele vítáno.
Mrhám tu cenným časem na kravinky. Ale ono to snad ani jinak nejde. Je toho moc a já nestíhám. Ráda bych se učila na maturu, ale on na to fakt není čas. Za chvíli mi začne házená. Přemýšlím jak se z toho vykroutit. Ale vzhledem k našemu počtu na podzim to moc pravděpodobné není.

Tak si tu pročítám otázku z ekonomiky číslo 19 Evropská unie vážně uvažuji nad tím jak si to mám asi narvat do hlavy a místo, abych se o to pokoušela, tak taky píšu kraviny.
Sobotní oslava byla zvláštní, zase jsem se dozvěděla "třídní" věci, které by mne v životě nenapadli, obzvlášť o některých lidech. Jsem vážně slepá a dost naivní. I když jsem si říkala už snad tisíckrát, že nebudu. Ale ono se toho nejde zbavit, alespoň mě ne. Máte nějaké typy co s tím??