Další knižní cíle

17. září 2014 v 10:33 | Vivienne |  Přečtené knihy
Sama sebe překvapuji, že sem opět umisťuji tento článek. Ale díky prázdninám, které jsem strávila na brigádě, kde jsem volné chvíle zaháněla četbou, jsem přečetla opravdu velkou spoustu knih. A tak se stalo, že jsem opět překročila stanovený limit knih totiž 80. A tak jsem se rozhodla, že opět cifru zvednu, tentokrát určitě naposledy. Na brigádě už tolik nebo možná i vůbec nebudu a za krátko mi začne škola…. No znáte to.


K mé soukromé výzvě celkem jsem pokročila z prvního nejaktuálnějšího seznamu mi chybí už jen 14 knih. U těch dalších seznamů už je to o trochu horší, ale přeci jen už se to zaplňuje. Možná bych sem nějaký mohla naskenovat, nu uvidíme.

Výzvu od Ells jsem se rozhodla zvýšit na 100 knih za rok, čímž budu mít stejný cíl jako loňský rok. Snad se mi to opět podaří.Na databázi knih jsem v přečtených už přeskočila 300, nyní tam mám 335 a doufám, že do konce roku budu mít 350. S tímto počtem souvisí i knihy v kolonce Chci si přečíst. Před pár dny jsem si tam přidala díly Zeměplochy, které jsem ještě nečetla, takže tam opět mám 187 knih. S trochou štěstí bych se mohla dostat pod 170. Což by bylo fajn, akorát já se toho seznamu moc nedržím, vždy mi padne nějaká kniha do oka a půjčím si ji seznam neseznam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 18. září 2014 v 15:06 | Reagovat

To mi připomíná, že bych někdy měla jít zas do knihovny, když už jsem si ten roční poplatek zaplatila.
Držím palce, ať ti ten seznam klesne pod těch 170. Mně se to furt rozšiřuje.

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 23. září 2014 v 18:07 | Reagovat

100 kníh je pekné číslo, ja ani neviem, koľko som ich už prečítala, no teraz nemám na čítanie až takú chuť, venujem sa skôr čítaniu blogov. :D Ale mám tu jednu knihu na maturity, takže by som sa už niekam pohnúť mala a to mám pred ňou rozčítanú ešte jednu poslednú časť jednej knižnej série. :D Som to ale dobrý flákač. :D :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama