La Femme 2015

16. září 2015 v 9:37 | Vivienne |  Stalo se...

Těžko říci jakou shodou okolností jsem se dostala na FB na stránku Riwy Nerony, asi to začalo Strigou, která mě tetovala, ale jak jsem přišla k ní, těžko říct. Každopádně děkuji náhodám, že jsem objevila tyto úžasné a talentované ženy a mnohé další.
Fotky z loňské akce La Femme mě tak zaujaly, že jsem se pevně rozhodla příští rok jet. A tak se skutečně stalo. Po dlouhém a náročném hledání nějakého doprovodu se i na mne pro jednou usmálo štěstí a kamarádka L. se rozhodla jet se mnou. Což bylo jedině dobře.


Ale už k oné úžasné sobotě. Nebyla bych to já, kdyby se to celé nezkomplikovalo. Inu onen týden měla o víkendu v trafice sloužit jedna těhotná slečna, bohužel porodila už v úterý a tak na mne zbyla sobotní směna, naštěstí o hodinu kratší, takže se to přeci tak nějak stihlo. Ale popravdě líčení se v trafice, poněkud stresující zážitek, ale tak aspoň se zákazníci nenudili.

Podruhé nás po tvářích pohladilo štěstí, když můj kamarád, u kterého jsme měli přespat, nás i doprovodil na místo akce. Mapy mi sice popsaly cestu přesně, ale co se týče metra jsem stále dosti nesvá. Už při příchodu mne mile překvapil gentleman, která nás krásně srdečně uvítal. A nebyl jediný. Všude kam oko dohlédlo, krásní, milí lidé, člověk nevěděl kam se dříve podívat.

Ale to už začínalo přestavení. Po úvodním projevu od moderátora i samotné autorky, přišlo roztomilé taneční vystoupení Miriam Belle. Díky dobrému místo jsem všechno krásně viděla. Následovala La Femme - módní show. Popravdě kdyby se modelky jen procházeli sem a tam, zavánělo by to nudou, ale tato scénická přehlídka byla vtipná a zajímavá. Okouzlující dámy, nádherné šaty vytvořily opravdu zajímavé vystoupení. Hned na to Lady Mousellyca předvedla vtipné vystoupení, spolu s ní si zahráli i gentlemani a zvládli to opravdu dobře. Nejde mi to zde dost dobře popsat, neboť to se musí zažít.
Poté jsem opravdu děkovala osudu, že se mnou L. jela. Opravdu nevím co bych si tam sama s tak dlouhým volným časem počala. Povídali jsme si, okukovali lidi kolem a já několikrát viděla i Temnářku. Nakonec jsem se neodhodlala ji oslovit. Možná jindy :D

S osmou hodinou přišlo i vystoupení La Femme Fatale. Neslo se ve znamení rudé barvy a kouzelných dam. Opět tam krom půvabných dam účinkovali i páni. Přišlo mi, že v sále se nachází víc lidí než při první části a tak jsem místy neviděla, škoda.

Dle toho co vím, MarMari je všestrannou umělkyní, její vystoupení na této akci představující křehkost žen, jistě uchvátilo každého v sále. Demonstrativní přetržení náhrdelníku na konci jen umocnilo efekt.
Posléze přiběhli burleskní tanečnice z Prague Burlesque Academy a dražily obrazy Therése Rosier. Moc se to nepodařilo. Přenádherné obrazy se tak nějak nacházejí mimo mé finanční možnosti. Ale jednou si nějaký pořídím. :)

Po další pauze přišlo finále. Část Noire. Úchvatné, kouzelné, tajuplné. Asi by mne napadla ještě spousta výrazů, jak toto vystoupení. Akrobatické číslo neuvěřitelné Linde Von Schwärze, bylo skvělou tečkou za úžasným večerem.

Popravdě ještě teď v sobě mám spoustu emocí týkající se tohoto večera. Jsem opravdu ráda, že jsem překonala strach a takové akce se zúčastnila. Obdivuji kouzelné modelky, že do toho šly. Znovu se klaním autorkám a přeji jim mnoho štěstí do práce, spoustu úspěchů a doufám, že za rok se uskuteční další takováto akce. Opravdu to za to stojí.

V případě zájmu navštivte tyto stránky:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Olivka Olivka | E-mail | Web | 16. září 2015 v 17:58 | Reagovat

Vivi, já Ti tak strašně moc závodím, žes tu odvahu sebrala a vydala se do Prahy na něco tak úžasného. Ach! Pevně věřím, že se jednou taky půjdu pokochat Riwiným dílem naživo a ne jen z internetu...

2 Angel Angel | E-mail | Web | 24. září 2015 v 1:59 | Reagovat

Ani nevím, kdy jsem Riwu objevila, už to bude pěkných pár let. Ten čas hrozně letí. Ale už tenkrát jsem si byla jistá, že jednou bych chtěla mít od ní něco ušité, snad se mi to opravdu splní. Na La Femme jsem sice nebyla, ale když měla "klasickou" přehlídku, tak jsem si to opravdu užila a nudné to nebylo ani v tomto podání, i když věřím, že La Femme je v tomto směru už úplně někde jinde, ale nadšená jsem byla i tenkrát. Byl to taky nádherný večer s krásnými lidmi všude okolo a se skvostnou Riwou v čele. Sama bych ale na takovou akci taky asi nešla, protože toho prostoru k diskuzi je většinou poměrně dost a taky mi to není příjemné.
Jinak s tím oslovením bych to měla naprosto stejně =D Odvahu bych našla možná jen u těch, s kterými jsem v kontaktu už i jinak než jen přes blog, ale těch zase tolik není.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama