Výkeci

22. února 2016 v 10:59 | Vivienne |  Mé keci
Mám za sebou první školní týden a už jsem vyflusnutá. Hned první hodina - testík + rozdělování seminárek, velmi, velmi chaotické. Prezentování na 3x. Fakt opruz. Jindy bývaly první hodiny o ničem, krátké. Ale teď ne. Jediná studentova radost a oni nám jí vzali. Tak nějak přemýšlím, jak to letos pojmout. Dokopat se k průběžnému učení, ale jak se znám, lenost je silnější. Vyhraje. Tak jako vždy. Vždy zůstane jen u plánů.


Mám jich teď tolik, ač jsem si říkala, že s nimi skončím. Tolik snů a představ, které nejsou až tolik snílkovské, sním o reálném životě, který však pro mě zůstává fikcí, ale ostatním se plní. Jen já mám prostě smůlu. V mezilidských vztazích, s prací, doma,… A hlavně se zdravím. Jop zase to přichází. Mé prokletí….


Opravdu jsem doufala, že letošní rok bude lepší. Není! Mám věřit dál? Vzdát to? Bojovat? Občas má člověk pocit, že nemůže dál, že je na konci sil, ale ustojí to. Si tak říkám, kde je ta skutečná hranice, za kterou už člověk nemůžu jít. …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zadat jméno Zadat jméno | 24. února 2016 v 20:17 | Reagovat

Kdyby tě škola bavila, tak by ses do učení nemusela nutit. Takže bych řek, že to není lenost, ale jen obor, který tě nebere.
Potom se člověk(TY) musí zamyslet proč do tý školy chodí? Jakej to má smysl?
Sny se můžou plnit i tobě. Stačí na nich vědomě pracovat. A nebát se neúspěchu.
A nemocná jsi, protože ti TVOJE tělo dává signál, že by se něco mělo změnit. Kdybych to měl napsat jednoduše, tak květina, která nemá podmínky pro zdravej život chřadne a nakonec umírá. Přestaň snít a začni svůj vysněnej život budovat. Jsi mladá máš ještě dost času. Jediný kdo může něco změnit jsi TY. Nikdo to za tebe neudělá:) Všechno zvládneš, nemoci zmizí, sny se začnou plnit a budeš šťastná:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama