52 cílů za 52 týdnů – shrnutí květen

12. června 2018 v 20:51 | Vivienne |  Co týden dal a vzal..
Výsledky za květen, poněkud pozdě, ale přece.Objednala jsem si další dvě knihy. A když tak procházím své zápisky docházím k tomu že mé nynější skóre je 4/5.

Navštívila jsem kočičí kavárnu v Plzni. Jen tak na chvilku, ale ano. Tedy splněno! Kočičky se ke mne moc neměly, ale doufám, že příště to dopadne lépe.

Výzva od Ells tedy mnou stanovená meta je splněna… Letošní rozjezd byl vážně rychlý. Takže si to ještě navýším, a uvidíme… I když přiznávám se bez mučení, zařadila jsem tam i pár audioknih, které jsem vyslechla během zkouškového, kdy oči byly unavené, ale mozek potřeboval kvalitní stravu.

Vzhledem k tomu, že jsem vyfasovala nějaké léky jsem si "konečně" koupila onen kouzelný dávkovač. Takže snad to s vitamíny bude lepší.

Naděje na průměrný počet článků snad ještě žije. Ale to by musela být chuť psát… I u tohoto "článečku" sedím strašlivě dlouho… prostě se mi do toho nechce…

A tím je květnový souhrn ukončen, mnoho se toho neudálo, tedy kromě zápočtů a zkoušek. Doufám, že červen bude v tomto ohledu poněkud úspěšnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama