52 cílů za 52 týdnů – shrnutí září

5. října 2018 v 17:15 | Vivienne |  Co týden dal a vzal..
Shrnutí září
Září znamená začátek školy, a to i pro nás vysokoškoláky. Ve mně kromě blížící se školy však vyvolal příchod září paniku, protože je to znamení toho, že státnice klepají na dveře.


Během tohoto týdne jsem prošla první zkouškou ohněm. Někdo se rozhodl, že je efektivní rozdělit státnice na dvě části. A jednu nám hodil na krk již druhý týden školy… Vše za plného provozu. Super! Bylo to těžké a o nervy, ale zvládla sem to. A teď už jen musím dohnat veškeré resty, které se mi tu za dva týdny školy nahromadily. Jenže… Celé září jsem strávila učením. A podle toho to taky vypadá…

Cíle číslo 5,6,8,9,10,15 definitivně škrtám. Už tu o nich nebude řeč.
Shlédnutý další film, letos jsem přečetla knihu od Jane Austenové - Emma a zjistila jsem, že tato kniha byla i zfilmována. Takže jsem se podívala na film. A bylo to fajn.
Dohrála jsem jednu hru! Tento cíl jsem si dávala s vidinou toho, že dohraji něco, co už vlastním dlouho. A já dohrála úplně novou hru. Pochází z dílny českých vývojářů Amanita Design a je to fakt hustý, vtipný a zábavný… Většinu času jsem kroutila hlavou a říkala jsem si, že asi tak museli popíjet a kouřit při tvoření tak šílené hry… Takže ať žije Chuchel!
Nezmiňovaný, ale zamýšlený nouzový cíl číslo 53 splněn! Dárek za státnice je doma!
Pár knížek ohodnoceno hvězdičkami. Obecně čtení defakto neprobíhalo. Kromě skript, státnicových otázek a tak. Znáte to moc dobře. Takže už tu mám více jak měsíc rozečtenou fantasárnu. A absolutně netuším, jak si na tom stojím v rámci dílčích cílů a nemám nějak čas to zjišťovat. Snad během příštího shrnutí.
Svátky babči a mamky s úspěchem nezapomenuty! A vlastně mám už i dárek pro brášku k svátku, a to ho má v listopadu. Konečně jsem jednou připravena s předstihem :D
A to je pro zářijové shrnutí vše. Mnoho se toho neudálo, a další měsíce budou nejspíš v podobném duchu. Znáte to sami - škola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama